Regulamin sklepu

Sklep internetowy, działający pod adresem www.dzwigowe.com, prowadzony jest przez DZWIGOWE.COM Michał Kolasa , nr NIP 9950049037, nr Regon 302742044, z siedzibą w Poznaniu., przy ul. Leśmiana 3/1.

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane przez strone: www.dzwigowe.com.
Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. DZWIGOWE.COM zastrzega sobie prawo do telefonicznej weryfikacji zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – w chwili złożenia zamówienia
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem – w chwili zarejestrowania wpłaty na koncie
c) w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową – w chwili autoryzacji karty

3. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury.
Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie: +48 512-904-428 albo +48 512-879-425 lub e-mailem pod adresem dzwigowe.kolasa@gmail.com.
Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. W przypadku zamówień zagranicznych ceny podawane są w euro lub USD, w zależności od wyboru kupującego. W celu sprawdzenia aktualnej wyceny prosimy o kontakt. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Ich wartość zależy od wagi zamówionych towarów oraz sposobu płatności.

5. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
– odbiór osobisty w DZWIGOWE.COM Michał Kolasa na ul. Leśmiana 3/1, Poznań.
– przelewem bankowym na konto sklepu jak niżej:
DZWIGOWE.COM Michał Kolasa, ul. Leśmiana 3/1, Poznań.
Nr konta bankowego  PKO Inteligo: 17 1020 5558 0000 8402 3167 0143
– Pay Pal

6. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem lub przez PayPal.

7. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go pod adresem sklepu:
DZWIGOWE.COM Michał Kolasa, ul. Sienkiewicza 30, 62-065 Grodzisk Wlkp.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć pismo przewodnie opisujące powód reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

8. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest Sąd Rejonowy w Grodzisku Wlkp.